Poprawa allegro

Allegro

Nieprzerwanie od wielu lat Allegro przoduje na liście najbardziej rozpoznawalnych serwisów umożliwiających robienie zakupów w Internecie. Jak podaje Gemius, w 2019 aż 80% badanych skojarzyło e-handel z Allegro. Popularność serwisu aukcyjnego jest niezaprzeczalna.

Allegro cieszy się dużą rozpoznawalnością toteż wielu klientów w pierwszej kolejności poszukuje produktów właśnie tam. W rezultacie mogą zwyczajnie nie być zainteresowanymi żadnymi (nawet tańszymi) ofertami w pozostałych serwisach.

Pamiętaj, że produkty sprzedawane na Allegro będą wyświetlane także bezpośrednio w wyszukiwarce. Tym sposobem Twoja aukcja w portalu aukcyjnym ma szanse prześcignąć konkurencyjny sklep internetowy.

Utrzymanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce allegro - Trafność

Wysoka pozycja i widoczność aukcji w serwisie Allegro.pl jest niezbędna, jeśli myślisz o skutecznej sprzedaży. Sortowanie produktów według tego parametru jest ustawieniem domyślnym serwisu, dlatego też trafność Allegro jest najczęściej wykorzystywaną opcją. Nie dopuść do tego, aby przypadek decydował na której stronie wyświetli się Twoja aukcja. Skorzystaj z naszej usługi i zwiększ swoją sprzedaż. Zapewniamy, że algorytm trafność największa będzie Twoim sprzymierzeńcem i skutecznie pomoże w wyprzedzeniu konkurencj

Co robimy w związku z usługą pozycjonowanie aukcji?


Przeprowadziliśmy wiele prób i wiemy, jaki wpływ ma np. czynnik popularności – wejścia organiczne na algorytm trafność największa i jak w praktyce przekłada się to na pozycje poszczególnych aukcji na Allegro. Nasza oferta jest skierowana do Sprzedawców, którzy chcą zwiększyć swoją widoczność w sposób szybki i bezpieczny. Poprawiamy pozycję w wyszukiwarce allegro i zwiększamy popularność poszczególnych produktów.

Hurtowa edycja aukcji allegro

Jeżeli Twoje aukcje allegro nadal posiadają niezgodne zapisy lub słowa w opisie ofert lub tytułach – możemy zaoferować hurtową edycje. Wszelkie zmiany w ramach możliwości przeprowadzamy na trwających ofertach, aby zachować jak najlepszą pozycje aukcji zdobytą przez wyświetlenia, zakupy, obserwacje. Gdy aukcje allegro zostały już zakończone, ze względu na niezgodność z standardami allegro – przywracamy aukcje do pierwotnego stanu z pełną zgodnością.

Jesteśmy prawdopodobnie liderem w ilości poprawionych aukcji na allegro!

ponad 1
zrealizowanych zleceń, stron oraz sklepów w różnych technologiach
10000
poprawionych aukcji allegro według obowiązujących standardów i zasad
0 %
wzrostu konwersji u naszych klientów po wdrożeniu naszych rozwiązań

Poprawa wizualna sklepu allegro

Oferujemy poprawę wizualną sklepu allegro wraz z rozwiązaniami strategicznymi, które poprawią odbiór produktów przez klientów. Wykorzystujemy wszystkie możliwości, które oferuje allegro, aby lepiej zaprezentować swoje produkty poprzez serie produktowe, rabaty, zestawy produktów promocje, wielowariantowość. Podpowiemy w jaki sposób zarządzać produktami i jak kreować własną markę na tle pozostałych sprzedawców.

Jak działamy?

Korzyści dla Ciebie

Krok 1: Potrzeby

W kroku pierwszym określasz swoje potrzeby dotyczące sprzedaży na allegro, przedstawiasz wymagania, jakie chcesz osiągnąć

Krok 2: Określenie funkcjonalności

W kroku pierwszym określasz swoje potrzeby dotyczące sprzedaży internetowej

Krok 3: Podpisanie umowy

Po określeniu funkcjonalności jakie chcesz wprowadzić lub zmienić w sprzedaży online, podpisujemy umowę.

Krok 4: Projekt graficzny allegro

Po podpisaniu umowy ustalamy projekt graficzny Określasz jakie są Twoje oczekiwania w zakresie kolorystyki, układu czy czcionki. Jeśli nie masz sprecyzowanych w tym zakresie oczekiwań, sami zaproponujemy Ci szatę graficzną Twojego sklepu na allegro.

Krok 5: Wykonanie projektu

Kolejnym krokiem jest wykonanie strony zgodnie z ustalonymi potrzebami, funkcjonalnościami i projektem graficznym.

Krok 6: Testowanie

Po wykonaniu strony przechodzimy do fazy jej testowania. Sprawdzamy czy wszystko działa prawidłowo.

Krok 7: Gotowy projekt

Po pomyślnym przeprowadzeniu testów oddajemy gotowe rozwiązania na Twoim koncie allegro

Zwiększasz przychody firmy

dzięki polepszeniu pozycji swoich produktów na allegro, masz szanse dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Obniżasz koszty

polepszenie pozycji produktów nie wymaga dodatkowych kosztów, polepszając przy tym swoją sprzedaż

Oszczędzasz czas

podejmujemy działania od razu po podpisaniu umowy. Zmiany widoczne są w ciągu 48 h od wprowadzenia na konto

Zyskujesz specjalistyczne wsparcie

nie musisz zatrudniać wykwalifikowanego pracownika, możemy pomóc w wielu problemach i rozwiązaniach strategicznych, które możesz wprowadzić na swoje konto allegro.

Wypełnij formularz

Nie czekaj dłużej, wypełnij formularz i uzyskaj szybką wycenę!

Zadaj szybkie pytanie

Jeśli przed wypełnieniem zapytania o ofertę masz jeszcze jakieś pytania do naszego zespołu – skorzystaj z tego formularza.

Formularz kontaktowy

Close Menu
×
×

Koszyk