Projektowanie stron WWW

Strona WWW

Czy strona internetowa jest mi potrzebna?
Żeby móc odpowiedzieć na to pytanie, trzeba sobie zdawać sprawę z faktu, że 83% osób zaczyna poszukiwania od Internetu, gdy czegoś potrzebuje*.
Gdy Twoja firma nie ma strony www, nikt w Internecie nie ma nawet szansy się o niej dowiedzieć.

Dobór rodzaju strony do prowadzonej działalności

W zależności od branży, w jakiej prowadzisz działalność doradzimy Ci odpowiedni rodzaj strony tak, aby był dla Ciebie optymalny i ekonomiczny. Możemy wyróżnić takie rodzaje stron, jak:
Wizytówka – jest polecana dla firm, które nie zamierzają dokonywać częstych zmian treści na stronie, a jeśli aktualizacja jest wymagana to nie chcą robić tego same. Jest to profesjonalna strona www dopasowana do potrzeb każdej małej firmy. Usługa obejmuje zaprogramowanie kompletnej strony.
CMS – jest polecana dla firm, które zamierzają dokonywać częstych zmian treści na stronie i chcą mieć dostęp do panelu administracyjnego, który im to umożliwi. Usługa obejmuje zaprogramowanie kompletnej strony.

Responsywność

Wszystkie projektowane przez nas strony internetowe są dostosowane do różnych rozdzielczości urządzeń mobilnych, a więc są responsywne. Pozwala to na komfortowe korzystanie z serwisu na telefonach, tabletach oraz komputerach czy laptopach korzystających z różnych rozdzielczości. Strona która wyświetla się prawidłowo na urządzeniu mobilnym jest mile widziana przez Google.

Podpięcie do strony narzędzi analitycznych

Do każdej wykonanej przez nas strony internetowej podpinamy narzędzia umożliwiające analizę tego, co się na niej dzieje, tj. Google Analytics. Dzięki temu będziesz mógł śledzić przykładowo ile osób odwiedziło Twoją stronę, skąd przyszli czy też określić przedział wiekowy odwiedzających. Takie dane analityczne są szczególnie istotne przy określaniu strategii rozwoju strony internetowej i doborze odpowiednich działań marketingowych.

Zarządzanie stroną internetową

Jeśli nie chcesz tracić czasu na aktualizację i dokonywanie zmian na stronie internetowej, zrobimy to za Ciebie. Dzięki temu nie będziesz musiał wchodzić w szczegóły techniczne i poznawać zasad budowy strony.

Jak działamy?

Korzyści dla Ciebie

Krok 1: Potrzeby

W kroku pierwszym określasz swoje potrzeby dotyczące strony internetowej, przedstawiasz wymagania, jakie powinna spełniać.

Krok 2: Określenie funkcjonalności

W kroku pierwszym określasz swoje potrzeby dotyczące strony internetowej, przedstawiasz wymagania, jakie powinna spełniać.

Krok 3: Podpisanie umowy

Po określeniu funkcjonalności, jakie ma spełniać strona internetowa, podpisujemy umowę.

Krok 4: Projekt graficzny strony

Po podpisaniu umowy ustalamy projekt graficzny strony internetowej. Określasz jakie są Twoje oczekiwania w zakresie kolorystyki, układu czy czcionki. Jeśli nie masz sprecyzowanych w tym zakresie oczekiwań, sami zaproponujemy Ci szatę graficzną Twojej strony.

Krok 5: Wykonanie strony internetowej

Kolejnym krokiem jest wykonanie strony zgodnie z ustalonymi potrzebami, funkcjonalnościami i projektem graficznym.

Krok 6: Testowanie strony

Po wykonaniu strony przechodzimy do fazy jej testowania. Sprawdzamy czy wszystko działa prawidłowo.

Krok 7: Gotowa strona

Po pomyślnym przeprowadzeniu testów oddajemy gotową, w pełni funkcjonalną stronę internetową.

Zwiększasz przychody firmy

dzięki posiadaniu sklepu internetowego możesz sprzedawać swoje produkty do różnych, nawet najbardziej oddalonych lokalizacji i o każdej porze dnia i nocy.

Obniżasz koszty

sklep internetowy nie wymaga konkretnej lokalizacji z dogodnymi miejscami parkingowymi, których wynajęcie jest kosztowne.

Oszczędzasz czas

nie przewozisz produktów z hurtowni do magazynu, a potem do sklepu, lecz dzięki połączeniu ze stanami magazynowymi hurtowni, może ona od razu wysyłać towar do klienta.

Zyskujesz specjalistyczne wsparcie

nie musisz zatrudniać wykwalifikowanego pracownika, nasi specjaliści pomogą z konfiguracją poczty, domeny, sklepu i wielu innych problemach.

Wypełnij formularz

Nie czekaj dłużej, wypełnij formularz i uzyskaj szybką wycenę!

Zadaj szybkie pytanie

Jeśli przed wypełnieniem zapytania o ofertę masz jeszcze jakieś pytania do naszego zespołu – skorzystaj z tego formularza.

Formularz kontaktowy

Close Menu
×
×

Koszyk